רכיבי מערכת ותוכנה

מערכות הנעילה החכמות והמתקדמות של אולסן יספקו לכם את הפתרון האידיאלי עבור הצורך שלכם. הקומבינציה בין רכיבי המערכת ורכיבי התוכנה מאפשרת לספק פתרונות נעילה מקצועיים ומאובטחים, ולהתאים אותם באופן אישי וגמיש לכל עסק כדי להגיע לנוחות תפעול מרבית.

כלל מערכות הנעילה מתבססות על מנעולים מאובטחים ועמידים בפני לחצים, טמפרטורות גבוהות ובפני חדירת מים. את המנעולים ניתן להתקין בקלות על סוגים שונים ארוניות או לוקרים, ואף להחליף מנעולים קיימים.

ניתן לשלוט על המנעולים השונים באמצעות רשת אלחוטית, אך גם לרכוש ולהתקין מנעולים שפועלים offline. לצד שימוש במפתחות סטנדרטיים ישנם פתרונות מתקדמים וגמישים הכוללים פתיחה באמצעות כרטיסים מגנטיים, רכיב אלקטרוני אשר מותקן על צמיד וכדומה.

כל המנעולים מאפשרים תיעוד מלא של היסטוריית השימושים, באילו מפתחות נעשה שימוש ובאילו מועדים.

E-smart lock

תוכנה

עבור מנעולי E-smart ישנן שתי תוכנות.

תוכנה אחת מותאמת לעבודה עם המנעולים שפועלים offline וללא חיבור לרשת אלחוטית. התוכנה מאפשרת קידוד והנפקה של כרטיסים, הנפקת כרטיסים המיועדים לשליפת התיעוד של המנעולים השונים, וכמובן תחזוקה וקבלת דוחות.

התוכנה השנייה מאפשרת שליטה מלאה על כל המנעולים אשר פועלים בצורה מקוונת. התוכנה מקנה את כל הפונקציות הבסיסיות כמו הנפקת כרטיסים ושליפת התיעוד, ובנוסף על כך תוכלו לקבל מידע ונתונים בזמן אמת ולשלוט על מצב המנעול (לפתוח, לנעול, לחסום, לאפס ועוד). התוכנה המקוונת מאפשרת התקנה ושליטה מכמה עמדות מחשב שונות, תחזוקה ושליפת נתונים ללא הגעה פיזית למנעול, שליטה והגדרת משתמשים מרחוק וללא צורך בנוכחות פיזית של המשתמש.

ניתן לשלוט על התוכנה המקוונת באמצעות תוכנת צד שלישי, וכן לבצע פיתוח והתאמות של המערכת.

E-smart lock

SDK

על מנת לאפשר לכם להפיק את המקסימום ממערכות הנעילה החכמות E-smart lock תוכלו להשתמש בערכת תוכנת הפיתוח. את הפיתוח וההתאמות תוכלו לעשות בעצמכם או בעזרת חברת פיתוח צד שלישי. ערכת הפיתוח היא פלטפורמה שמספקת לכם את היכולת לבצע שינויים בעיצוב, בסידור ובגישה אל רכיבי המערכת כדי להתאים את תוכנת הניהול בצורה המיטבית לצורך שלכם. פלטפורמת הפיתוח מאפשרת שליטה על אופן הנפקת הכרטיסים והמפתחות.

דילוג לתוכן